نتایج جستجو برای عبارت :

کابینت سازی جنت اباد

دلم تنگ است برای دیدن یک لحظه ات در خواب 
تو را ای سرزمین زاد و اجدادی بهار زندگی
ای وطن  عشق پرستوهای عاشق  
 نازنین بی تو چگونه سر کنم اما هوای تو درون سینه ام خالی 
تو را اباد می خواهم 
نشستم در درون خانه ای تاریک دلم پر می کشد در باغ و بستان ها شکوفه ارغوان ان کلبه ای خاکی 
تو را اباد می خواهم 
قاصدک  گر می روی ان سو دیار من 
پیامی می رسانی  این چنین می گفت فلانی 
 تو را اباد می خواهم 
من و کوه امید ارزوهای خیالم 
که هورا می کشم از هر نفس در
وانت بار جنت اباد
44365936
88697818
22884629
09123965772
09195303527
وانت تلفنی جنت اباد وانت بار   جنت اباد

حمل مبلمان و بوفه های شیشه ای با کارگران خوب
و خوش اخلاق و ماهر
وانت بار با کارگر و بدون کارگر را از ما تهیه کنید 
نیسان بار با کارگر وبدون کارگر را از ما تهیه کنید 
حمل با به تمامی شهرستانهای ایران با وانت نیسان
مجهز با چادر برزنتی  و مجهز 
حمل بار به شمال ایران مازندران و ساری 
حمل گاوصندوق و پیانو با تسمه وچرخ مخصوص
وانت بار    جنت اباد صورت  شبانه
ر
اقا امشب با س جان داریم میریم ببینیم لباس مجلسی خوشگل چی گیرمون میاد 
ادرس لباس فروشی و پارچه فروشی تککککککک میخوام 
معالی اباد و عفیف اباد و ستارخان قطعا میریم و میگردیم.جاهای دیگه مثلا.یه ادرس باشه بهتره تا یه خیابون گشتن خخخخخخ من از خرید خوشم نمیاد :/
وانت بار جنت اباد
44365936
88697818
22884629
09123965772
09195303527
وانت تلفنی جنت اباد وانت بار   جنت اباد
و خوش اخلاق و ماهر
وانت بار    جنت اباد صورت  شبانه
روز
اصالت و خاص بودن هر باغ ویلا را می توان در نوع معماری و طراحی ویلا مشاهده کرد. این باغ ویلا لوکس 800 متری کاملاً نوساز است و در دل خود یک ویلای بسیار زیبا و مدرن در حین حال سنتی  200 متری را جای داده است. باغ ویلا در منطقه لم آباد که یکی از ویلایی ترین مناطق ملارد محسوب می شود و در داخل مجموعه ویلایی (شهرک ویلایی) بسیار دنج در عین حال با امنیت بالا و مثال زدنی قرار گرفته است. ادامه متن در ادامه مطلب

ادامه مطلب
قالیشویی در شمس آباد
قالیشویی در شمس آباد |  کارخانه قالیشویی ماژیک شعه محله شمس آباد تهران با بیش از 66 سال سابقه درصنعت قالیشویی کشور بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در شمس اباد تهران  می باشد. متخصص شستشوی انواع فرشهای دستبافت و ماشینی با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مواد شوینده درجه یک. دارای سرویس های ویژه محله شمس اباد سریعترین سرویس دهی به شما مشترین محترم را به ارمغان می آورد.
ادامه مطلب
نوسازی محله همت اباد شهر اصفهان با استفاده از روش تنظیم مجدد زمین

دسته بندی
فایلهای با ارزش سایر رشته ها

فرمت فایل
pdf

حجم فایل
374 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
14

فروش زمین در اسفند اباد ملارد همراه با امکانات آب برق گاز سر زمین از متراژ ۱۰۰ متر به بالا شروع میشود و شروع قیمت زمین ها در اسفند آباد ملارد از ۲۵۰ میلیون شروع میشود. جهت خرید زمین در اسفند آباد ملارد لطفا با ما تماس بگیرید .

800مترویلاملاردلم اباد کوچه یزدان2نبش. دارای 100متربنا2خوابه.اب برق گازمصرفی.اب کشاورزی.درختان عالی.موقعیت فوق العاده .دارای استخروالاچیق.                                                                                                                                                                                                                                 شماره تماس09128622290
700 متر باغچه ویلایی در یوسف اباد قوام شهریار
دارای 50 متر بنای  نوساز
درختان میوه متنوع و مثمر میوه
دارای منبع اب هوایی
آبیاری قطره ای درختان
واقع در بهترین منطقه دنج و ارام
دارای سند بصورت وکالت از سند مادر
حدود قیمت :  550 میلیون تومان
کد ملک در املاک سناتور : 4015
برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید
برای پیوستن به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه کنید :
https://t.me/senator_melk2
از سایت ما دیدن فرمایید:
http://amlakesenator.com/
09125938112
ضرغامی
09387385864
احمدی

باربری جنت اباد غرب تهران

شرکت های باربری غرب تهران کم نیستند و همچنین جمعیت و ساکنین در غرب تهران نیز بسیار بیشتر از سایر ناحیه های تهران است ،پس به همین دلیل منطقی است که شرکت ها و اتوبارهای زیادی در این منطقه از تهران شعبه و نمایندگی داشته باشند ،در میان این همه موسسات حمل و نقل و باربری ،شرکت باربری جنت اباد آرامش بار را به شما پیشنهاد میکنیم ، زیرا کادر فنی مجرب ، خودروهای اثاث کشی خوب و تمیز و از همه مهم تر قیمت ارزان اسباب کشی و جابه ج

علی اباد کتول از جمله شهرهای استان گلستان که در فاصله ۲۵ دقیقه با شهر گرگان قرار دارد بدلیل جاذبه های طبیعی بسیار هم چون ابشار کبودوال و سدزرین گل و ییلاقات زیبا از جمله مقاصد گردشگری مسافران بوده و اجاره ویلا در علی اباد کتول دغدغه خیلی از مسافران ورودی به استان میباشد . به همین منظور در این مقاله به راهنمایی شما در این زمینه خواهیم پرداخت.
شهر علی اباد کتول در فاصله ۳۵ کیلومتری از مرکز استان گلستان شهر گرگان قرار دارد . مسیر دستر
۱. رفتم حسن اباد کامواهای خوشگل خریدم + برا مادرشوهر جان یه کیف دم دستی خریدم + برا مامی یه بولیز توخونه خریدم + برا خودم و خواهر جان لباس خانومانه یه عالمه خریدم
۲. تو مترو پرنده پر نمیزد یه عالمه جا برا نشستن بود:دی
۳. دوش آب داغ و حال خوب کن
هیچ وقت نمیدونستم فامیلیم یعنی چی همیشه هم ازش بدم میومد,
الان طی یه تحقیق فهمیدم چه فامیلی با دلیل و با معنی دارم و به چه ادم های بزرگی بر میگرده:)
یه چیزی حدود اینکه 300-400پیش جد و ابادم کی بوده رو فهمیدم,که خیلی مصمم شدم بعدا بیشتر دنبالش رو بگیرم.
جد و ابادم پیداتون میکنم:))
از تولید به مصرف. در اسرع وقت . با نازلترین قیمت.
مدرن ترین فراینده های چوبی . بهترین کیفیت و ضمانت کار را از ما بخواهید.
ساخت کابینت در طرح ها و رنگ های مختلف.(معمولی. ضد آب. مدرن .کلاسیک.ممبران)
(((خورده کاری. تعویض و تعمییرات و جابجایی کابینت پذیرفته میشود)))
روستای سیدال و حسین اباد قاسم و کلاته حسن با جمعیتی  حدود 300 خانوار و 1000 نفر بصورت دایمی وثابت در عصر ارتباطات اینترنت 
ندارند.از انجایی که معمولا بیشتر کارها بصورت اینترنتی انجام میشود .از مسولان درخواست میشود  در این زمینه توجه داشته باشند.
مامانم برام زردالو اورده
سعد اباد درخت زردالو داره
زردالوهای تازه رسیده و نشسته همینجوری مستقیم از درخت ادم بخوره. از تولید ب مصرف خخخخخخ
باید ی بار دیگه برم بقیه درختاشم ببینم
مثلا شاید توت داشته باشه
یا مث باغ گلستان انجیر داشته باشه

زردالو= الوزرد
دوس دارم بگم زردالو خخخخخ
دعاوی سلب حضانت در دفتر وکالت نازی اباد 
وکیل خانواده در دعاوی سلب حضانت اطفال چگونه نقش ایفا می کند ؟
وکیل خانواده در دعاوی خانواده در دادگاه خانواده هم بعنوان مشاورحقوقی و هم بعنوان وکیل پایه یک دادگستری نقش بسیار مثبتی ایفا می کند دعاوی سلب حضانت من جمله دعاوی است که توسط وکیل خانواده قبل یا بعد از صدور رای طلاق در دادگاه خانواده پی گیری می شود نقش مشاوره حقوقی قبل از طرح دادخواست بسیار مهم و ضروری و مهم است چراکه هم زمان طرح این دعوا وهم
وانت بار جنت اباد

باردو یا وانت پیکان، یک خودروی وانت ساخت ایران‌خودرو است. پس از تولید خودروی پیکان در ایران به دلیل روند رو به رشد جمعیت و تقاضای واحدهای کشاورزی و دامپروری و نیز تحولات شهرنشینی در آن سال‌ها ضرورت وجود خودروهایی جهت حمل و نقل کالا بیش از پیش احساس می‌گردید که در نهایت منجر به تولید خودروی پیکان وانت (فقط در ایران) شد. ویکی پدیا
ادامه مطلب
ای تاریکی به دادم برس با نوش
ستارگان در آغوش اسمان بی هوش
تاریکی درون بیرونم سرخوش
ابرها لفافی بروی اسمان
خندهای بی حدم سرپوش
ماه دورن ناکجا اباد
دلم بیرون از هر خوش
ازار صدای مردم در سرای شباهنگام
کر کننده ی سکوت در قلب ناخوش
بوی عطر نفس های درخت سماق
مشام غم احساسم نگشت پوچ
سربه بالا رو به پایین است ولی
بازی گیجانه ی دنیا شد پوچ
ّبغض بی سر حدات دنیایم ولی
پیر دلی در اوج جوانی مهارتی شد پوچ
یاوگویان درد بی پایانیم ولی
تو بگو به من زندگی نشد
کارگاه اموزشی رایگان طراحی وچاپ
مدت زمان: 1 ساعت 
ساعت و تاریخ برگزاری: اعلام خواهد شد.
ظرفیت: حدود 5نفر و محدود است.
ادرس:مشهد-محاشیه وکیل اباد بین سامانیه وهاشمیه پ204
جهت ثبت نام:
خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما ندارد
کافی است اسم وفامیل خود ونام دوره را برای ثبت نام به شماره09352935008 پیامک کنید.
در جلسه کمیته برنامه ریزی کوهبنان مطرح شد
در دستور کار قرار گرفتن روکش فاز اول اسفالت کوهبنان به سمت زرند و احداث لاین دوم ورودی کوهبنان از سمت یزد
فرماندار کوهبنان در جلسه کمیته برنامه ریزی کوهبنان : روکش فاز اول اسفالت کوهبنان به سمت زرند و احداث لاین دوم ورودی کوهبنان از سمت یزد در دستور کار قرار دارد محور فتح اباد و نجف اباد هم جزخواسته های مردم منطقه است تا هر چه زودتر اسفالت شوند .
اولین جلسه کمیته برنامه ریزی کوهبنان در سال جاری با حضو
اولین المپیاد ورزش روستایی استان 97/12/9 در یل اباد

اولین المپیاد ورزش روستایی استان مرکزی فردا نهم اسفند ماه به میزبانی روستای یل آباد در ورزشگاه شاهزاده اسماعیل (ع).
اطلاع بیشتر در تصویر بالا موجود میباشد

▌▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▌
▌ وب سایت رسمی روستای یل آباد  www.yalabad.blog.ir ▌
▌▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▌
لم اباد یکی از سرسبز ترین و بکرترین مناطق ملارد محسوب می شود که بسیاری از باغ ویلا های لوکس و دیدنی ملارد در این منطقه قرار دارد . به دلیل نزدیک بودن به بافت شهری تمام امکانات شهری را دارد و یکی از بهترین مناطق باری سکونت دائم نیز به شمار می رود . حال می خواهیم یکی از باغ ویلا لوکس و نقلی این منطقه را معرفی نمایم.این باغ ویلا 500 متر  نقلی دارای  85 متر ویلای لوکس و نوساز نیز می باشد . از امکانات  و ویژگی های این باغ ویلا زیبا می توان به موارد ذیل ا
حمل بار به تمام مناطق
88697818
22884629
44365936

اتوبار سعادت آباد و باربری سعادت آباد با ماشین های جدید VIP 
باربری ولنجک با سرویس کامل باربری شامل:
بسته بندی وسایل با کارتون 5 لایه ضدضربه
حمل اثاثیه منزل با کارگران ماهر و چرخ دستی
جایی گذاری وسایل در ماشین
حمل بار توسط ماشین های VIP  و جدید با رانندگان ماهر
باربری پاسداران پیاده کردن وسایل در مقصد
باز کردن بسته بندی ها
تمیز کاری خانه و چیدن وسایلباربری تهران دارای شعبه در غرب تهران به نام باربری تهرا
 تیم  فوتسال المهدی  قهرمان مسابقات فوتسال  رده سنی نوجوانان جام رمضان در شهرستان حاجی
اباد گردید.

به
گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد ، مسابقات فوتسال رده
سنی نوجوانان   به مناسبت ماه مبارک رمضان در سالن ورزشی شهید
ذاکری  مجموعه ورزشی انقلاب شهرستان حاجی
اباد با شرکت 5 تیم به صورت دوره ای  آغاز
گردیده بود   با قهرمانی تیم فوتسال نوجوانان  المهدی  مورخه 18/3/98به کار خود پایان داد .

بنابه
اظهار علی کشاورزی  رئیس هیئ
کارگاه رایگان اموزشی بازی سازی
مدت زمان: 1 ساعت 
ساعت و تاریخ برگزاری: اعلام خواهد شد.
ظرفیت: حدود 10 نفر و محدود است.
ادرس:مشهد-حاشیه وکیل اباد بین سامانیه وهاشمیه پ204
خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما ندارد
جهت ثبت نام:
کافی است اسم وفامیل خود ونام دوره را برای ثبت نام به شماره09352935008 پیامک کنید.
لیتل الان درکت میکنم 
هیچوقت فکر نمیکردم توی خونه مامانبزرگم تنها بشم 
البته من خوشحال میشدم ولی خب الان حس خاصی ندارم 
خدایی فهمیدم این همه ادم رفتن حسین اباد خو منم بیدار میکردید:(
این دلسوزیه به نظرت الان؟
منه بدبخت تنهای تنها 
توی این دوره زمونه خراب(حالا خوبه در حالت عادی در حال تلاش کردن براس تنها موندن توی خونه م:)
یه عالمه فیلم دارم که نگا کنم هاهاها ران بی تی اس دان کردم 
ولی حوصله ندارم 
به دوستام بزنگم؟؟(شارژ ندارم....تنکیو گاد:|)

مسابقات دارات ویژه  آقایان  به مناسبت گرامیداشت  دهه مبارک فجر  در شهرستان حاجی آباد برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی اباد یک دوره مسابقات دارات ویژه آقایان  با همکاری باشگاه پوریای ولی شهرستان حاجی اباد  به مناسبت  گرامیداشت  ایام دهه مبارک فجر در چهارمین  روز از ایام دهه مبارک فجر  سه شنبه 15 بهمن ماه با حضور 50 نفر ازآقایان  علاقه مند به  ورزش دارت  در سالن ورزشی   بانوان  مجموعه ورزشی انقلاب  این شه
داس بی دسته ما 
روزها و سالهایی  
علف هرزه ان باغچه را می چیند 
پدری پیر     کمری تا خورده     دستهایش چه زمخت
داس بی دسته ما گنج گرانی ایست 
که به دست پدری پیر به زمین می کوبد 
هرزه را می جوید , می شوید 
باغچه را اباد است . 
و درختانی که در ان سر به فلک اراسته 
پدری پیر اما ...
عمر را باقی نیست  
گوشه ای بنشسته 
مالکانی هر سو چشم شوریده ای بنگارند 
 و در ان باغچه ابادی به جدال پردازند 
پدر !!؟
فرزندان   پسرانم     
من اگر می دانستم که ز ان موهبت و عش
1350 متر باغ ویلا در لم اباد ملاردکد ملک در املاک آسا : 370130 متر ویلای دو خواب بصورت نوساز 200 متر استخر سرپوشیده با امکانات کامل استخر روباز با تاسیسات کامل آلاچیق سنگی بهمراه باربیکیو و سرویس روشویی نشیمنگاه زمستانی در مجاورت استخر سرگوشیدهمنبع ذخیره آب شرب 8000 لیتریانشعابات کامل و قانونیدارای سند تک برگ عرصه و عیانمحوطه سازی و فضاسازی زیبا و دیدنی بهمراه نورپردازی در شب درختان مثمر میوه بهمراه سهمیه آب کشاورزی داخل شهرک ویلای کوچک با نگ
   #کارزیبا وپسندیده✍️   به همت اعضای کانون فرهنگی هنری شهدا مسجد جامع  فرح آباد بخش مرکزی کاشمر با همیاری مرکز نیکو کاری حضرت ولیعصر (عج) د دهیاری و شورای اسلامی  دهستان فرح آباد جهت رفع بلا و ویروس کشنده کرونا که این روزها بیداد کرده است یک راس شتر به مبلغ 250 میلیون ریال خریداری شده و بعداز کشتن و ذبح آن گوشت آن بین 800 خانوار روستای فرح آباد توزیع شد که امیدواریم این اقدام موجب رفع و گشایش حاجت همه مسلمین جهان بشه ✅

تجلیل 
از  دختران   برتر شهرستان  بمناسبت ولادت باسعادت حضرت معصومه (س) وروز
دختر  در شهرستان حاجی آباد برگزار گردید
))

به
گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی اباد  جشن و مراسمی بسیار باشکوهی به همت اداره ورزش و
جوانان  شهرستان حاجی اباد  به مناسبت ولادت  باسعادت حضرت معصومه (س) وروز دختر  با حضور 250 نفر دختران و بانوان شهرستان  مورخه 15/4/98  در محل سالن ورزشی خانه ایروبیک برگزار و از دختران
 نخبه ورزشی در رشته های مختلف تجل
باغ ویلا  1000 متری در لم اباد ملارد 
کد ملک در املاک آسایش: 371
110 متر ویلای نوساز و زیبا همراه با دو خواب 
ویلا به صورت فرنیش میباشد
داخل شهرک ویلای کوچک 
دارای استخر رو باز با تاسیسات
دارای تصفیه خانه در مجاورت ویلا
انشعابات کامل و قانونی
دارای درختان مثمر میوه بهمراه سهمیه اب کشاورزی 
دارای نگهبانی 24 ساعته 
​سند تک برگ بصورت عرصه و عیان
برای پیوستن به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه کنید :
https://
۵۰۰ متر باغ ویلا با استخر روباز ، ملارد

کد این ملک در سایت اندیش ملک 539 می باشد .
مساحت کلی این باغ ویلا حدود 500 متر بوده و دارای 70 متر ویلای شیک و دیدنی در منطقه ی ویلایی نشین لم اباد می باشد ، از امکانات این ملک فاخز می توان به کابینت mdf  ، دسترسی بسیار عالی تا جاده اصلی ، انواع درختان میوه ، گل ارایی ، استخر 4 فصل ، انشعابات قانونی و آلاچیق و قولنامه از سند مادر اشاره نمود .
زیباترین باغ ویلاهای ایران را در سایت اندیش ملک مشاهده نمائید .
تمام فای
در شهرستان ملارد بخصوص بخش های ویلایی ملارد مناطقی وجود دارد که کمتر شناخته شده هستند و اسم آن ها رو کمتر شنیده ایم. یکی از این مناطق صالح آباد ملارد است. این منطقه در مجاورت مهرچین ملارد قرار دارد شامل باغ ویلا های زیادی است که ما قصد داریم امروز یکی از این باغ ویلا ها را به شما مشتریان و همراهان وب سایت سها ملک معرفی می نماییم.این باغ ویلا 1000 متری که همانطور که در بالا گفته شده در صالح اباد واقع شده است و دارای 150 متر ویلای نوساز همچنین 2 ا
نصاب دزدگیر اصفهان + نساب دزدگیر اصفهان + نصب دزدگیر در اصفهان + نسب دزدگیر + دزدگیر اماکن + دزدگیر منزل + دزدگیر خانه + دزدگیر کارگاه + دزدگیر سوله + دزدگیر کارخانه + دزدگیر بیسیم + دزدگیر بی سیم + دزدگیر اسمسی + نصاب دزدگیر سیمکارتی + نصاب دزدگیر سیم کارتی + دزدگیر سیمکارتی در + دزدگیر پیامکی + دزدگیر تلفنی + تلفن کننده + + اصفهان + استان اصفهان + طالقانی + فردوسی + نجف آباد + نجف اباد + خمینی شهر + فلاورجان + زرین شهر + فولادشهر + فولاد شهر + مبارکه + لنجان
نقاشی ساختمان.نقاش ساختمان.
رنگ روغنی ،پلاستیک،اکریلیک رنگ بی بووقابل شستشو.رنگ آمیزی نمای ساختمان واستخر.
کاغذ دیواری نصب همراه بازیرسازی.
مولتی کالر.گینتگس.،گچبری.انجام کلیه کارهای عمده وخورده کاری.پذیرفت میشود.باکیفیت عالی وقیمت مناسب.زیبایی خانه ای خود رابه مابسپاریدبایک بارامتحان مشتری دایمی ماخواهیدشد.با کادری مجرب.وخوش اخلاق
نقاشی ساختمان.نقاش ساختمان.
رنگ روغنی ،پلاستیک،اکریلیک رنگ بی بووقابل شستشو.رنگ آمیزی نمای ساختمان واستخر.
کاغذ دیواری نصب همراه بازیرسازی.
مولتی کالر.گینتگس.،گچبری.انجام کلیه کارهای عمده وخورده کاری.پذیرفت میشود.باکیفیت عالی وقیمت مناسب.زیبایی خانه ای خود رابه مابسپاریدبایک بارامتحان مشتری دایمی ماخواهیدشد.با کادری مجرب.وخوش اخلاق
این شعر رو خیلی قبل تر ها خونده بودم خیلی خیلی قبل تر ولی نمیفهمیدمش، این چند روز که رفتم و گشتم و پا گذاشتم به تمام خیابونای باهم بودنمون، فهمیدم مولانا چی میگفت، حبس حبس حبس... چه کلمه به جایی چه کلمه عمیقی چه کلمه درستی... دقیقا تو کافه ملانژ بود که شروع شد و کشیده شد به خیابونا به عفیف اباد و بعد... به جاهایی که نرفتیم به بازار وکیل به قصرالدشت به ارگ حتی به این خونه جدید... انگار نمیتونم از حسش بنویسم، حبس، احساس سنگینی یه شی روی قفسه سینه ت، ا
اتوبار نیک بار
حمل بار به تمام مناطق
88697818
22884629
44365936

اتوبار سعادت آباد و باربری سعادت آباد با ماشین های جدید VIP 
باربری ولنجک با سرویس کامل باربری شامل:
حمل اثاثیه منزل با کارگران ماهر و چرخ دستی
حمل بار توسط ماشین های VIP  و جدید با رانندگان ماهر
باربری پاسداران پیاده کردن وسایل در مقصد
باز کردن بسته بندی ها
تمیز کاری خانه و چیدن وسایلباربری تهران دارای شعبه در غرب تهران به ن
اتوبار نیک بار
حمل بار به تمام مناطق
88697818
22884629
44365936

اتوبار سعادت آباد و باربری سعادت آباد با ماشین های جدید VIP 
باربری ولنجک با سرویس کامل باربری شامل:
حمل اثاثیه منزل با کارگران ماهر و چرخ دستی
حمل بار توسط ماشین های VIP  و جدید با رانندگان ماهر
باربری پاسداران پیاده کردن وسایل در مقصد
باز کردن بسته بندی ها
تمیز کاری خانه و چیدن وسایلباربری تهران دارای شعبه در غرب تهران ب
اتوبار نیک بار
حمل بار به تمام مناطق
88697818
22884629
44365936

باز کردن بسته بندی ها
اتوبار جنت آباد تهران
حمل بار در محدوده جنت آباد تهران به تمام نقاط تهران و بلعکس
883-46-883
883-46-884
883-46-885
شبانه روزی-با کادر مجرب و کارگران خوش اخلاق و ورزیده

h2>اتوبار جنت آباد
باربری جنت آباد - اتوبار تهران اتوبار جنت آباد - باربری جنت آباد بسته بندی با نایلون های حبابدار و امکانات و تجهیزات جدید و مدرن به روش اروپاییان جابجایی کتاب و لباس با کارتن اتوبار جنت 
آباد | حمل بار در جنت آباد شمالی ، مرکزی و جنوبی با قیمت مناسب - باربری تهرانبار · اتوب

09126406390

خوش قولی جزئی از کار ماست تحویل فوری راازمابخواهیدبا کادریمجرب
ساخت*اجرا*تعمیرات*خرده کاری*کابینت*کمددیواری*طبقه بندی*تعویض بدنه سینک *صفحه ودرب*تعویض ریل های درب *دراسرع وقت بابالاترین کیفیت
طراحی ومشاوره رایگان
صنایع چوب و mdf دکور فرمانی02188694398 
09126406390

اتوبار نیک بار
حمل بار به تمام مناطق
88697818
22884629
44365936

باز کردن بسته بندی ها
تولید کننده سیستم های روشنایی ال ای دی و نورپردازی در استان کرمان
چراغ های خیابانی
پروژکتور ال ای دی
چراغ کارگاهی(صنعتی)
چراغ خطی
والواشر
چراغ دفنی
چراغ استخری
روشنایی دکوراتیو
و...

اطلاعات بیشتر:
آدرس:کرمان-ابتدای جاده شرف اباد بلوار قائم7
تلفن:35120-034
ایمیل:greeninco.@gmail.com
سایت:www.greeninco.ir
کارشناس:سالاری
موبایل:09135049185
ذات رفتن دلهره آوره است؛ مضاف برآن مقصدت هم معلوم نباشد. صبح برمیخیزی بی هیچ برنامه ای، شب خودت را درحال میابی که مشغول کوله بستن هستی، برای رفتن، برای جاری شدن. سر به سنگ زدن هایم بیشتر شده است، مقصدهایم نامعلوم تر. فردا را نمیدانم چشم هایم چه منظره ای میبیند شاید یک دشت شاید یک مه شاید هم یک دره. هر روز در رفتن زندگی کردن اما کار من نیست من نمیتوانم هر روز جاری شوم. برای جاری شدن باید بین مبدا و مقصد اختلاف پتانسیل برقرار باشد پس سکون هم جزئی
سنگ تراورتن عباس آباد قیمتسنگ تراورتن عباس آباد از لحاظ بازه قیمتی جزو سنگهای گران قیمت و لوکس ایران محسوب میشود .اصولا سنگ تراورتن عباس آباد در مناطق گران قیمت شهرهای ایران مصرف و کاربرد دارد .اما نکته ای که مهم است بدانید این است که در قبال پرداخت پول بابت خرید سنگ تراورتن عباس آباد به اندازه ای که پول پرداخت می نمایید ارزس افزوده برای پروژه خود ایجاد مینمایید.با توجه به قیمت سنگ تراورتن عباس آباد پروژه های معمولی توان مصرف آن را ندارند
معاون وزیر راه و شهرسازی:
ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن، در ۴ شهر جدید و ۱۰ شهرستان استان تهران از ساعت ۱۰ صبح شنبه ۳۰ آذر آغاز می‌شود.
شهروندان تهرانی در ۴ شهر جدید پرند، پردیس، هشتگرد و ایوانک نیز می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند.
در شهرستان دماوند شهرکیلان، شهرستان فیروزکوه شهر فیروزکوه، شهرستان ورامین، شهرستان قرچک، شهرستان پاکدشت در شهر‌های پاکدشت و شریف اباد، شهریار ، ملارد در صفا دشت، شهرستان اسلامشهر و رباط کریم در شهر رباط کر
سنگ تراورتن عباس آباد اصفهانسنگ تراورتن عباس آباد یکی از پر مصرف ترین سنگ های تراورتن رنگ روشن ایران است. تقریبا در تمام پروژه های خوب و لوکس ابران از سنگ تراورتن عباس آباد استفاده می شود.سنگ تراورتن عباس آباد زمینه سفید رنگ و خط های مشکی دارد. بیشتر سنگ بی موج تراورتن عباس اباد در حال حاضر مورد مصرف دارد. سنگ بیموج در جهت لایه ها و به موازات انها برش می خورد.این سنگ از لحاظ کیفیت و جنس و رنگ سفید در حد عالی و خوبی قرار دارد .سنگ تراورتن عباس
روستای شیشه قلعه

نام محلی :حاجی آباد
جمعیت :۲۰۷ نفر
زبان:زبان مردم این روستا کردی است . البته به زبانهای ترکی و فارسی هم تسلط دارند.
اشتغال:
شغل مردم این روستا کشاورزی و دامداری است.اما شماری از جوانان روستا برای امرار معاش در کارخانجات شهرک صنعتی الوند و بویین زهرا و لیا مشغول به کار هستند.

محصولات کشاورزی:

محصولاتی از قبیل :جو .گندم.یونجه.هندوانه.خربزه.ذرت.و در مناطقی برای مصرف شخصی گوجه.بادمجان.کدو.خیار.فلفل.پیاز.سبزی.کشت میشود.

دستگ
چراغ خیابانی COB
شرکت صنایع سبز بوتیا تولید کننده محصولات روشنایی ال ای دی در استان کرمانچراغ خیابانیcob:نام تجاری:تابانمنبع نور:چیپ cobتوان مصرفی(w):50،100،120،150،200ولتاژ ورودی(v):110 تا 260دمای رنگ:3000 تا 6000 کلویندرجه حفاظت:IP:65گارانتی:3 سالمناسب جهت روشنایی معابر؛محوطه تفریحی تجاری،برج روشنایی و...

اطلاعات بیشتر:
موبایل:
چراغ راکتیCOB
شرکت صنایع سبز بوتیا تولید کننده محصولات روشنایی ال ای دی در استان کرمانچراغ خیابانیcob:نام تجاری:تابانمنبع نور:چیپ cobتوان مصرفی(w):50،100،120،150،200ولتاژ ورودی(v):110 تا 260دمای رنگ:3000 تا 6000 کلویندرجه حفاظت:IP:65گارانتی:3 سالمناسب جهت روشنایی معابر؛محوطه تفریحی تجاری،برج روشنایی و...

اطلاعات بیشتر:
روستای شیشه قلعه

نام محلی :حاجی آباد
جمعیت :۲۰۷ نفر
زبان:زبان مردم این روستا کردی است . البته به زبانهای ترکی و فارسی هم تسلط دارند.
اشتغال:
شغل مردم این روستا کشاورزی و دامداری است.اما شماری از جوانان روستا برای امرار معاش در کارخانجات شهرک صنعتی الوند و بویین زهرا و لیا مشغول به کار هستند.

محصولات کشاورزی:

محصولاتی از قبیل :جو .گندم.یونجه.هندوانه.خربزه.ذرت.و در مناطقی برای مصرف شخصی گوجه.بادمجان.کدو.خیار.فلفل.پیاز.سبزی.کشت میشود.

دستگ
وکیل خانم در تهران برای کلیه دعاوی حقوقی ، دعاوی کیفری ، دعاوی خانواده ، دعاوی ملکی و ... وکیل پایه یک خانم در تهران خدمات حقوقی را برای خانم هایی که می خواهند برای حل مشکلات حقوقی خود از وکیل خانم بهره مند شوند ارائه می دهد. قبل از انجام هرگونه اقدام حقوقی حتما با یک وکیل پایه یک مشورت کنید.ارائه مشاوره حقوقی بصورت تلفنی و یا حضوری با وقت قبلی 09123666928وکیل پایه یک دادگستری با قبول وکالت در کلیه امور حقوقی در خدمت شما می باشد.*************************************
فروش 1000 باغ با سند و ویلای نوساز ، ملارد

کد این ملک در سایت اندیش ملک : 544 می باشد 
مجموعه به مساحت 970 متر دارای 160 متر ویلای شیک و لوکس در منطقه ی ویلایی نشین با امنیت و دسترسی بالا با امکانات و مشخصات زیر به فروش می رسد 
- محوطه سازی بسیار زیبا ، شامل خیابان های سنگ فرش شده ، گل ارایی ، دارای انواع درختان میوه ، نورپردازی حرفه ای و استخر 4 فصل 
ویلا بسیار زیبا ، ساخته شده با متریالی برند ، نورپردازی حرفه ای ، 2 خوابه ، دیزاینی حرفه ای ، کاغذ دیواری
روستای استند یکی از روستا‌های زیبای زیرکوه است که در فاصله ۳۵کیلومتری شمال مرکز شهرستان (حاجی اباد) قرار دارد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی، قرار گرفتن در دامنه کوههای سربه فلک کشیده، وجود باغ های زیبا و تفرجگاه های طبیعی، این روستا را به یکی از قطب های گردشگری زیرکوه تبدیل کرده است.
از جمله مناطق گردشگری این روستا می توان به دره ارغوان، دربند استند، درخت سرو 2هزار و 500ساله پیکستان، مزار ملا آخوند و غار پهلوان نام برد که غار
به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال عصرحباد؛ مسابقه فوتسال رده بندی و فینال جام یادواره شهدای شهر حبیب اباد عصر روزگذشته با حضور حجت الاسلام غفوری نژاد رئیس کمسیون ورزشی شورای اسلامی حبیب آباد، و جمعی از پیشکسوتان و فوتبال دوستان برگزار شد.
در دیدار رده بندی تیم ستارگان مقابل تیم پاسارگاد حاضر نشد و نتیجه ۳-۰ به سود تیم پاسارگاد به پایان رسید.
در فینال مسابقات دو تیم سپاهان و آذرخش به مصاف همدیگر رفتند و بازی با نتیجه ۱-۵ با برد تیم سپاهان به
وکیل خانم در تهران برای کلیه دعاوی حقوقی ، دعاوی کیفری ، دعاوی خانواده ، دعاوی ملکی و ... وکیل پایه یک خانم در تهران خدمات حقوقی را برای خانم هایی که می خواهند برای حل مشکلات حقوقی خود از وکیل خانم بهره مند شوند ارائه می دهد. قبل از انجام هرگونه اقدام حقوقی حتما با یک وکیل پایه یک مشورت کنید.ارائه مشاوره حقوقی بصورت تلفنی و یا حضوری با وقت قبلی 09123666928وکیل پایه یک دادگستری با قبول وکالت در کلیه امور حقوقی در خدمت شما می باشد.*************************************
باربری واتوبا ر احمد آباد مصتوفی به تمام نقاط کشور به ما بسپارید کارکردن با اخلاق و خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با تخفیف ویژه بسته بندی وسایل خانه و شرکت وجهیزیه با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی در تمام نقاط 
ادامه مطلب
برج علی اباد کاشمرقدمت کشمر به عصر کیانیان و اشکانیان می ‌رسد که احادیث متعددی در دل دارااست . ساختمان بلند علی آباد کشمر بر فراز بقایا و آواره‌ های قلعه سابق به اسم کوشک سازه شده‌است . باور بر این است که‌این ساختمان بلند یک بقاع بوده ‌است , به همین خاطر به بقعه کشمر هم دارای اسم و رسم شده ‌است و جزئیات آن مشخص و معلوم نیست . این ساختمان بلند همینطور بیان شده شده‌است که به یادبود زرتشت یا این که طغرل سلجوقی ساخته شده
* مخزن 3000 لیتر پلی اتین

مخزن 3000 لیتر پلی اتین با ده سال ضمانت پس از فروش
شاسی تقویت شده
موتور و پمپ دلخواه

ادرس :کرمان _ رفسنجان _ روستای همت اباد آگاه _ روبروی بانک ملت
شماره تماس:09132907230 اقای جلالی   *تلگرام و اینستاگرام*
اصالت و خاص بودن هر باغ ویلا را می توان در نوع معماری و طراحی ویلا مشاهده کرد. برخی باغ ویلا ها با طراحی مدرن و برخی دیگر با طراحی سنتی و همچنین به سبک های باغ ویلا های ایرانی و... . باغ ویلایی که امروز خدمت شما ارائه می شود آمیخته ای از ویلا های مدرن  و سنتی است که با تلفیق این تو معماری فضای بسیار جذاب و طراحی بسیار زیبایی را ایجاد کرده است. این باغ ویلا لوکس 800 متری کاملاً نوساز است و در دل خود یک ویلای بسیار زیبا و مدرن در حین حال سنتی  200 متری
فروشگاه اینترنتی بانه بست www.bestbaneh.com

bosch GREE LG OGENERAL samsung zarfshoyi الجی بانه بانه کالا بوش آلمان بوش اورجینال خرید از بانه خریدازبانه خرید اینترنتی از بانه خرید اینترنتی کولرگازی از بانه خریدبانه خرید ظرف شویی از بانه خرید ظرفشویی از بانه خرید لوازم خانگی از بانه خرید مایکرویو از بانه خرید کولر گازی از بانه خرید یخچال از بانه ساید سامسونگ ظرف شویی ظرفشویی ظرفشویی الجی ظرف شویی بوش قیمت ظرف شویی14نفره قیمت لباسشویی قیمت لباس شویی بوش در ب
فیزیوتراپی در شهران, فیزیوتراپی در کن 02146114837 و 02146114839

فیزیوتراپی تخصصی و پیشرفته دکتر نصیری (شفا) واقع در جنت اباد با بیش از 20  سال سابقه در این محدوده فعالیت میکند. این کلینیک همراه با گروهی از فیزیوتراپیست های کاربلد در حوزه فیزیوتراپی ورزشی، فیزیوتراپی در مشکلات ارتوپدی ستون مهره و مفاصل، فیزیوتراپی در بیماری‌های مغر و اعصاب، فیزیوتراپی تخصصی پا و دست در مکانی ایدال می باشد این مرکز جهت سهولت بیماران مجهز به آسانسور هم‌سطح خیابان می
حجت علزاده رزق آباد از بسیجیان گروه جهادی حوزه مقاومت بسیج قمر بین هاشم ع بخش مرکزی کاشمر و مسئول اجرایی طرح ضدعفونی معابر در روستای رزق اباد در گفتگو با خبرنگار ویژه بخش مرکزی کاشمر گفت :ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و همچنین تبریک ویژه میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی عج خدمت شما و همه شیعیان جهان بیش از  130/000/000 ریال کمک‌ از اهالی محترم دهستان رزقاباد جمع آوری شد، که از این مبلغ دو عدد گوسفند خریداری و قربانی گردید و همچنین 130 بسته حمایتی تهیه و
از تولید به مصرف. در اسرع وقت . با نازلترین قیمت.
مدرن ترین فراینده های چوبی . بهترین کیفیت و ضمانت کار را از ما بخواهید. 
ساخت کابینت در طرح ها و رنگ های مختلف.(معمولی. ضد آب. مدرن .کلاسیک.ممبران)
(((خورده کاری. تعویض و تعمییرات و جابجایی کابینت پذیرفته میشود)))
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کابینت سازی فرمانی می باشد
                                     مرکز نگهداری کودکان زیر6 سال

بدسرپرست و بی سرپرست.

ادرس:کرمان-زنگی اباد-خیابان قهرمان دوچرخه سواری
تلفن:09924509671-09924509568
شماره حساب بانک کشاورزی:603247
شماره کارت بانک کشاورزی:60377707000052492
شماره حساب بانک رسالت:1062445901
شماره کارت بانک رسالت:5041727010073177
با توجه به وسعت مناطق باغ ویلایی غرب استان تهران ، و تنوع در انواع باغ ویلا ها در این مناطق ، همواره شاهد باغ ویلا های خاص و بعضی مواقع با امکانات عجیب هستیم . شاید همیشه ویلاها و خانه های دارای پنچره های ضد گلوله را فقط در فیلم های هالیودی دیده باشیم اما جالب است بدانید در منطقه لم اباد در شهرستان ملارد باغ ویلایی با این امکان نیز وجود دارد.این باغ ویلا 1450 متر در محدوده لم آباد ، یکی از بهترین مناطق باغ ویلایی ملارد واقع شده است که در بین خریدا
. .:
. .:
(وعدها  باشد  حقیقی  دلپذیر!!!)
( وعدها باشد مجازی تاسه گیر!!!)
((طنز دوستانه!))
نمایندگان فردا سلام!!!
خوشحالیم که دیگر شخص خاصی را
مخاطب خویش قرار نمی دهیم و مورد بحثمان نمایندگان خیالی و مشخص نشده آینده مجلس شهرستان خرم آباد می باشند.
 خدا را شاکریم این لطف بزرگ نصیبمان شده است تا از نزدیک  کماکان شما را زیارت می نماییم(مراسم های ختم!!! ) زیرا فردای انتخاب شدن دیگر همچون مروارید کمیاب، و یافتنتان شکافتن صدف را در قعر اقیانوس می طلبد!!!
ما که
دارای 90 متر ویلای نوساز و دو خوابه استخر روباز مناسب فضا سازی و محوطه سازی زیبا و دل انگیزدارای درختان مثمر میوه بهمراه سهمیه اب کشاورزی نورپردازی زیبا در شب انشعابات اب و گاز و برق مصرفی دارای مدارک قولنامه ای معتبر کد ملک در املاک آسایش : 4230912265637109034208380برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید ​
این باغ ویلا فروشی  1300 متری در بهترین لوکیشن از منطقه لم آباد واقع شده است . لم آباد یکی از مناطق ویلایی شهرستان ملارد  می باشد که از نظر دسترسی و نزدیکی به بافت شهری همیشه یکی از گزینه های خرید باغ ویلا در بین مشتریان و علاقمندان به خوب بوده است. این باغ ویلا لوکس دارای 250 متر ویلای دوبلکس است و  دو اتاق خواب دارد. به دلیل دوبلکس بودن ویلا در سالن پذیرایی  شاهد ارتفاع سقف بسیار زیادی هستیم که زیبایی این ویلا را دوچندان کرده است . ارتفاع سقف
وانت بار نیاوران
44365936
88697818
22884629
09123965772
09195303527
وانت تلفنی نیاوران وانت بار    نیاوران
و خوش اخلاق و ماهر
وانت بار     نیاوران صورت  شبانه
روزی

آدرس:کرمان-زنگی آباد خیابان قهرمان دوچرخه سواری
تماس:09924509671-09924509568
950 متر باغ ویلا در ملارد ( لم آباد )150 متر ویلای نوساز و شیک سه خوابفضاسازی و محوطه زیبا با نورپردازی در شب دارای درختان مثمر میوه دارای سهمیه آب کشاورزی دارای انشعابات برق . گاز قانونی بهمراه آب مصرفیاستخر روباز در مجاورت ویلا در بهترین فرعی لم اباد ملارد قولنامه ای 
کدملک در املاک آسایش : 425
مشاورمربوطه : 
091226563710903420838
پروژکتورcob
cobمخفف “Chips on Board” به معنی چیپ (تراشه ) هایی بر روی بورد می باشد.در این فناوری جدید ، تعدادی لامپ LED به صورت چیپ بر روی یک بورد و ماژول سوار می شوند ، به صورتی که زمانی که روشن شدند به صورت یک پنل روشن دیده می شوند.
این ال ای دی ها اغلب برای ماژول هایی با پخش نور متمرکز به کار گرفته می شود. همچنین هنگامی که نوری با شدت بالا نیاز داریم استفاده از ال ای دی های cob بسیار معمول می باشد.

اطلاعات بیشت
وانت بار نیاوران
44365936
88697818
22884629
09123965772
09195303527
وانت تلفنی نیاوران وانت بار    نیاوران

و خوش اخلاق و ماهر
وانت بار     نیاوران صورت  شبانه
رو
پایه چراغ روشنایی
شرکت صنایع سبز بوتیا تولید کننده انواع پایه چراغ، پایه چراغ روشنایی، پایه چراغ روشنایی معابر، چراغ شهری، روشنایی شهری، پایه های روشنایی باغ، حیاط و خیابان و پایه چراغ لوله ای در مدل های ساده و طرح دار می باشد
روشنایی پارک ها و تفرجگاه ها، خیابان ها ، اتوبان ها و بزرگراه ها امری ضروری و مهم است. امروزه زیبا سازی و تزئین محیط های شهری با استفاده از پایه چراغ بدلیل ایجاد نشاط و شادی و روشنایی جهت سهولت در رفت و آمد شهروندان از
برقکار در غرب تهران تلفن تماس شبانه روزی09103333912تلفن برقکار در سعادت آباد و شهرک غرب واقع در مخدوده غرب تهران با بهترین کار برقی ساختمان،با دانش و تخصیل کرده و بهترین تکنسین و خلاقیت برقی در سال 97 از دانشکاه برق او صنعت برق ساختمان دانشگاه صنعتی شریف..
دیگر نگران قعطی برق و خرابی سیم کشی برق ساختمان خود نباشید،کافیست با یک تماس با کارشناس برق با تلفن واحد رسیدگی به خرابی برق و اعزام برقکار در محل 02122794286 پشتیبانی 24 ساعته_شبانه روزی برای هم محله
 تجلیل 
از  دختران محجبه ورزشکار  شهرستان  بمناسبت ولادت باسعادت حضرت معصومه (س) وروز
دختر  در شهرستان حاجی آباد برگزار گردید
))
 به
گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد  بمناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و روز
دختر از7 دختر محجبه ورزشکار طی جشن بسیار باشکوهی به همت اداره ورزش و جوانان  شهرستان حاجی اباد مورخه 15/4/98  در 
محل سالن ورزشی خانه ایروبیک تجلیل بعمل امد
.

فروش ۱۰۰۰ متر باغ ویلا استخردار در صفادشت 
کد این ملک در سایت اندیش ملک 592 می باشد .

منطقه ویلایی نشین یوسف اباد با دارا بودن باغات کهنسال موقعیتی ایده آل جهت خرید تفرجگاهی ارزنده در نزدیکی تهران می باشد .
این ملک به مساحت کلی 1000 متر دارای 110 متر ویلای لوکس و دیدنی بانضمام 2 خواب مستر با دیزاینی حرفه ای می باشد .
محوطه سازی ملک شامل خیابان های سنگ فرش شده ، گل آرایی ، درختان میوه ، ابنما و استخر کاشی کاری شده می باشد .
انشعابا
چراغ دفنی
انواع چراغ های دفنی در دسته چراغ ها و روشنایی هایی قرار دارند که برای نورپردازی محیط های خارج ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند نقش به سزایی در زیبایی محیط شما داشته باشند در واقع این چراغ ها المان هایی هستند که با استفاده از آنها شما می توانید علاوه بر تامین نور محیط فضایی زیبا را نیز فراهم آورید.مشخصات فنی:نام:چراغ دفنی مدل زمردتوان:1 وات تا 36 واتشار نوری:130 تا 3120 لومنهیتسینگ الومینیوم3سال گارانتی

فروش و تعمیر انواع موتور و پمپ

*فروش و تعمیر انواع موتور و پمپ 30 و 60 و ...
*فروش انواع شیلنگ
*پرس انواع شیلنگ
*فروس لوازم پمپ و فینوزیر و.....

*نصب همزن بروی انواع مخزن ها و پمپ های موتوری و تراکتوری*

ادرس:کرمان -رفسنجان - روستای همت اباد اگاه - روبروی بانک ملت
شماره تماس:09132907230 اقای جلالی

ویدئو آب گرفتگی در اثر بارندگی 97/1/18 در یکی از منازل روستای یل آباد.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

مدت زمان: 23 ثانیه

شما دوستان میتوانید ویدیو های بیشتری با ما درمیان بگزارید تا ما پخش کنیم 

▌▀▄▀▄▀▄▀▄▀
زکات 2 هزارو 500 متر مربع زمین درزرند
رئیس ستاد احیای زکات زرند از پرداخت زکات 2 هزارو500 متر مربعی زمین در این شهرستان خبر داد.
به گزارش ندای زرند، حجت الاسلام محمد رضا سلطانی گفت :زهرا سادات حسینی بانوی نیکوکار زرندی قطعه زمینی به مساحت 2 هزارو 500 متر مربع در روستای نعیم اباد به منظور پرداخت زکات به انجمن بشر دوستانه این روستا اهدا کرد .
وی درباره این عمل خیرخواهانه در روستای نعیم آباد زرند افزود این بانوی نیکوکار این قطعه زمین را به ارزش 1میلی
نگهداری کودکان زیر6 سال-خیریه بیت الکوثر
شنبه, ۲۲ تیر ۱۳۹۸، ۰۳:۴۶ ب.ظ

مرکز نگهداری کودکان زیر6 سال
                           بدسرپرست و بی سرپرست.

ادرس:کرمان-زنگی اباد-خیابان قهرمان دوچرخه سواری
تلفن:09924509671-09924509568

آب گرفتگی در اثر بارندگی 97/1/18 در یکی از منازل روستای یل آباد.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

مدت زمان: 23 ثانیه

همین ویدیو در آپارات ببینید : https://www.aparat.com/v/DoaFf   

شما دوستان میتوانید ویدیو های بیشتری با ما درمیان بگز
فروش باغ ویلا در یوسف اباد قوام ملارد2400 متر باغ ویلا در یوسف آباد قوام ملاردکد ملک در املاک آسایش: 419دارای 150 متر ویلا با تغییر کاربریدارای استخر رو بازو جکوزیمحوطه مهندسی ساز و فضا سازی شده بهمراه نورپردازی در شبدرختان مثمر میوه همراه باسهمیه آب کشاورزیانشعابات شامل: آب و برق و گازسند شش دانگ عرصه و عیان
ارتباط با مشاورین املاک آسا :
09122656371
بازار مبل شیراز کجاست – نمایندگی مبل یافت آباد در شیراز – مبل شهرک صنعتی شیراز – مبل شیراز اینستا – آدرس بازار مبل عادل اباد شیراز – مبل یله شیراز – مبل نوید شیراز – اسم مبل فروشی
بهترین مبل فروشی شیراز
مبل یکی از وسایلی هست که به خانه شما سر و شکل می دهد ازینرو بهترین مبل فروشی های شیراز را در جدول زیر آماده کرده ایم تا بتوانید به راحتی از بین آنها انتخاب کنبد
آدرس مبل فروشی شیراز
شما می توانید با جست و جوی عبارت “مبل فروشی شیراز دیوار” آ
چراغ ال ای دی خطی

طراحی مینیمال این چراغ بسیار مناسب فضاهای معماری مدرن است و بیشترین هماهنگی را با معماری داخلی ایجاد خواهد کرد.
این دسته از چراغ ها قابلیت استفاده هم به عنوان چراغ دکوراتیو و هم چراغ تامین روشنایی را دارد. ماژول های استفاده شده در این چراغ را بنا به کاربری مد نظر می توان با شدت نورهای متفاوت در نظر گرفت.
چراغ های خطی قابلیت نصب در سقف، دیوار، کف و … را دارند، بنابراین برای طراحی نورپردازی بسیار انعطاف پذیر هستند.
چراغ خطی

سرویس کار کولر :
با سلام ودرود به هم محله های محترم"سهیل راد۳۳۳۳۹۱۳_۰۹۱۰ سرویسکار کولر آبی در شهرک غرب و سعادت اباد ✔تعمیرکار کولر در غرب تهران همراه سابقه۲۶ساله پدر و همراه برادرم که بصورت کاملاً تخصصی دارای تعمیرگاه کولر آبی انرژی ◇☎️تلفن:۲۲۰۰۸۴۱۹ گارگاه کولر آبی و تعمیرات کولر ابسال را هم کلیه تعمیر دینام کولر در شهرک غرب و هم نمایندگی موتور کولر ابسال و فروش دینام کولر انرژی همراه با نصب و گارانتی ♧

با سرویس کولر ابی با ترفندهای
درتمنای توام......به قول بزرگ خدا=اگر کسی فقط به من بیندیشد و همیشه و همه جا مرا ستایش کندهرانچه که ندارد به او خواهم بخشید و از انچه دارد مراقبت خواهم کرد... و زندگی در گذر است و ما گاهی سر خط هستیم و گاهی پایان جاده ای که حتی تا نا کجا اباد هم نمیرود....فقط تو میمانی و حسی که دستخوش ملایمت ها نا ملایمات این افسار گسیختگی بی مانند است... اخر حرف شاعری پیر  شاید این است=عاشق میمانی میروی گنج در دستان معشوق است پس نمیگیری و می مانی تا ابدیت!... روبه رویم
اوایل امسال بود (30 خرداد ماه) اعضای شورای شهر با دعوت و اعلام همکاری برخی جوانان شهر تصمیم گرفتند که از نظرات جوانان در مدیریت شهری استفاده کنند و به عنوان بازویی برای آنها باشند. بنده در حوزه فرهنگی و مسائل شهری چند نکته را گفتم که یکی از انها نداشتن یک رسانه قوی در شهر و شهرستان بود. مردم دولت اباد و در کل برخوار یک بلندگو قوی ندارند یک روزنامه، هفته نامه،ماهنامه،گاهنامه ، سایت خبری و... متاسفانه نداریم و همین باعث شده که طی سالیان متمادی حق
خدمات
1-ثبت شرکت    

برای
ثبت شرکت ابتدا  باید یک اسم انتخاب کنید , از انواع ثبت شرکت میتوان یه
ثبت شرکت سهامی خاص  , ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت های دانش
بنیان اشاره کرد از آنجا  که 90 درصد شرکت های ثبت شده از نوع سهامی خاص
است  کار سختی پیش رو  ندارید.

2-ارائه کننده کلیه خدمات مالی  
                            موسسه هانا
ما
به نگرانی های  شما گوش میدهیم نیاز های شما را درک میکنیم و متناسب با آن
ها شرایط را  تحلیل میکنیم  بزرگ
#یادش_بخیر
رفته بود هند برای مسابقات تیراندازی، یادمه میگفت تویه شهری خیلی فقیر داشتن، پول جمع میکردن برای فقرا، با این که هم دین و مذهبم نبودن به خاطر انسان بودنشون که از گشنگی نمیرن یه مبلغی رو کمک کردم. ولی تو یه شهر دیگه که شیعه نشین بودن فکر کنم حیدر اباد، میگفت برای اموزششون هم کمک کردم.
چون هند غذاهاش خیلی تند بود میگفت فقط سیب زمینی میخوردم یا ماست و نون و روزای اخر سیبل و تار میدیدم!
لباس تیراندازیشو خیلی دوست داشت، خیلی بهش میومد، چق
۱۱۰۰ متر باغ ویلا با استخر تابستانی و ۴ فصل،ملارد

کد ملک در سایت اندیش ملک 576 می باشد 

1100 متر باغ ویلا لوکس و نوساز واقع در لوکیشنی بهشت گونه در غرب استان تهران به فروش می رسد ، ویلای شیک ساخته شده با متریالی برند و مرغوب به همراه 140 متر ویلای لوکس و دوبلکس دارای 3 خواب بزرگ و تخت خور نگین زیبای این باغ زیبا می باشد .

محوطه سازی بسیار زیبا به همراه انواع درختان میوه و گل آرایی در کنار استخر تابستانی و استخر سرپوشیده از دیگر ا
در تصاویر می بینید و خودتون هم شاهدعینی هستید که در این چند سال عملا شهرداری پارک معلم را رها کرده و این پارک داره تبدیل به یک زمین بایر میشه . با توجه به اینکه منطقه ما منطقه ای خشک و کم آب هست باید شهرداری در طرح های خودش این مطلب را در نظر بگیره . پیشنهاد من اینه که کل پارک  درخت توت کاشته بشه تا مردم در اردیبهشت بجای اینکه تو خیابونها دنبال توت باشند بروند در پارک.  درخت توت درختی است که هم رشد خوبی داره و هم استقامت خوبی در مقابل بی آبی داره
چراغ دفنی

انواع چراغ های دفنی در دسته چراغ ها و روشنایی هایی قرار دارند که برای نورپردازی محیط های خارج ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند نقش به سزایی در زیبایی محیط شما داشته باشند در واقع این چراغ ها المان هایی هستند که با استفاده از آنها شما می توانید علاوه بر تامین نور محیط فضایی زیبا را نیز فراهم آورید.

مشخصات فنی: نام:چراغ دفنی مدل زمرد
توان:1 وات تا 36 وات
شار نوری:130 تا 3120 لومن
هیتسینگ الومینیوم
3سال گارانتی

شمیران + قصران = شمیرانات

-معنی واژه شمیران چیست؟ 
شمران از شمی + ران تشکیل شده که اولی به معنی بلند و دومی پسوند مکان است. 
روی هم  جایگاه بلند که نسبت به اطراف کم ارتفاع تر حولش سردتر میباشد را گویند.        
-معنی واژه قصران چیست ؟    
قصران از قصر + ران تشکیل  شده که اولی به معنی اسم مکانی که خاص میباشد و دومی  
پسوند مکان میباشد در کل به جایگاهی که سران در ان زندگی میکنند را گویند . 

هر دو این واژه ها به مکانی با  ویژگی خاص نسبت به مناط
انواع چراغ های دفنی در دسته چراغ ها و روشنایی هایی قرار دارند که برای نورپردازی محیط های خارج ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند نقش به سزایی در زیبایی محیط شما داشته باشند در واقع این چراغ ها المان هایی هستند که با استفاده از آنها شما می توانید علاوه بر تامین نور محیط فضایی زیبا را نیز فراهم آورید.

مشخصات فنی:نام:چراغ دفنی مدل

همه فرزندان و معلولین مقیم مراکز شبانه روزی و مددجویان مجتمع های روزانه باهماهنگی بهزیستی پذیرش و تحت حمایت های ویژه و تخصصی قرار میگیرند. 98 درصدمددجویان مراکزشبانه روزی از ساکنین سایرشهرهای استان به غیراز زنگی آباد میباشند.

با عنایت الهی،همت والای خیرین گمنام و بزرگوار،تلاش پرسنل فهیم و سخت کوش و درایت و راهنمائیهای اعضای محترم هیات مدیره موسسه خیریه بیت الکوثر زنگی آباد سعی نمو
فروش 1500 متر باغ ویلا در ملارد منطقه لم اباد که این منطقه یکی از بهترین مناطق باغ ویلایی در ملارد  می‌باشد.  منطقه لم آباد دارای باغاتی کهنسال و آب و هوایی بی نظیر است و به خریدارانی که قصد خرید باغ ویلا در ملارد را دارند این منطقه بکر پشنهاد می شود.این باغ ویلا همچنین دارای 130 متر ویلای لوکس  با نمای مدرن و ترکیبی با  2 خواب مستر روم  ، نورگیر فراخ ، آشپزخانه با کابینت mdf ، طراحی داخلی  ، نورپردازی ، کاغذ دیواری ، سیستم گرمایشی کولر گازی و سیس
پروژکتورcob
cobمخفف “Chips on Board” به معنی چیپ (تراشه ) هایی بر روی بورد می باشد.در این فناوری جدید ، تعدادی لامپ LED به صورت چیپ بر روی یک بورد و ماژول سوار می شوند ، به صورتی که زمانی که روشن شدند به صورت یک پنل روشن دیده می شوند.
این ال ای دی ها اغلب برای ماژول هایی با پخش نور متمرکز به کار گرفته می شود. همچنین هنگامی که نوری با شدت بالا نیاز داریم استفاده از ال ای دی های cob بسیار معمول می باشد.

اطلاعات بیش
پروژکتور cob
این نوع پروژکتورها از LEDهایی که به نام COB مرسوم اند ساخته شده اند. ال ای دی های COB ترکیب چندتایی از LEDهای تک وات می باشند که در ورودی یک چیپ واحد مونتاژ شده است.
روشنایی سوله های صنعتی،انبارها،سالن های ورزشی،باغ تالارها،روشنایی عمومی معابر شهری،فضاهای عمومی،تابلوهای تبلیغاتی و همچنین برج های نوری تا ارتفاع12 متر از موارد استفاده پروژکتور cob است.

مشخصات فنی:
نام:پروژکتور cob مدل مهتاب
توان:50،100،120،150،200

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها